Krása

Základní péče o Vaši pokožku

Předkládané možnosti byly voleny s ohledem na jejich finanční dostupnost a dobu, kterou jejich užití zabere v případě snahy o dosažení požadovaného výsledku. Do úvahy tak nebyly zapojeny nejrůznější elektronické epilační a depilační přístroje slibující dokonalé zbavení chloupků na dlouhou dobu, jejich účinnost je navíc v mnohých ohledech sporná.
 pinzeta na obočí

Pinzeta: Nejefektivnější řešení do budoucna

Pokud se snažíte do budoucna předcházet výskytu chloupků na místech, kde byste jej nechtěly či neočekávaly, je jejich odstraňování i s kořínky tím nejlepším možným řešením. Pinzeta a její užívání je dovedností, kterou je třeba poněkud pilovat a vytrhávání chloupků tímto způsobem na některých částech těla (zejména v podpaží) nelze příliš doporučovat, ovem svůj účel pinzeta plní za každé situace. Na rozdíl od vytrhávání za pomocí vosku je tato metoda lepší v tom, že se soustřeďuje pouze na skutečně ochlupená místa a nevede tedy k tvorbě dalších nechtěných míst výskytu nárůstu ochlupení. Nevýhodou je však vysoká časová náročnost podobného zbavování se chloupků.
 růžové holítko

Holicí strojek: Rychlá klasika

Rychle, bezbolestně a dokonale. Takto je možné své nohy a případné další části těla zbavit ochlupení za využití holicích strojků, jejichž nabídka na českém trhu je nepřeberná. Nevýhodou je nutnost holení za přítomnosti vody (v opačném případě riskujete podráždění pokožky, stejně jako například zarůstání chloupků). Výhodou je poměrně jednoduché zacházení s holicím nástrojem, které v pohodě zvládnete ve vlastní domácí koupelně.
 medové plato

Horký vosk: Domácí či salónová vychytávka

Lze se jím zbavovat chloupků nikoli již pouze ve specializovaných salonech, ale také samostatně doma. Podobný způsob je však finančně, časově i technicky náročnější, než u užívání pinzety či holicího strojku. Za pozitivum pak lze pokládat fakt, že chloupky po podobném zákroku nebudete muset několik dalších týdnů opakovaně odstraňovat.